Знати героїчну історію!

Три команди-переможці — три екскурсії-нагороди!
Історія друга, розказана командою Черняхівської ЗОШ Обухівського району на Київщині.
(конкурсний сайт присвячено Миколі Кагарлицькому)

"Спасибі Вам за конкурс про земляків, адже з любові до малої батьківщини починається любов до України!

Щиро дякуємо за нагороду — патріотичну екскурсію на Чигиринщину! Ми щасливі, що побували на землі Богдана й Тараса. Ми побачили те, що вивчаємо на уроках української літератури та історії.

 
Особливо вразили нас історія Холодного Яру, дуб Максима Залізняка, козацький храм на хуторі Буда, що постав на честь незламного Петра Калнишевського — останнього кошового отамана Запорозької Січі.
                                           
 
Пам’ятає ця місцевість і воїнів новітнього часу — холодноярських повстанців ХХ століття, а потім — штурмову групу “Холодний Яр”, яка 2014-го року вирушила від стін цього козацького храму на російсько-українську війну... 

Особливі почуття викликала в нас Іллінська церква в Суботові (про неї, "церков Богданову", писав і малював її Тарас Шевченко).

"Суботів. Богданова (Іллінська) церква. 1653 р". Акварель Т.Г.Шевченка. 1845 р. 
                                            
Надзвичайно цікаві музей Богдана Хмельницького та резиденція першого гетьмана-державника, пам’ятник йому на Замковій горі.


Подорож була насиченою, багатою — завдяки досвідченим і творчим екскурсоводам туристичної компанії "ЕтноСвіт": Марії Руденко (м.Київ), Ларисі Матрос (с.Медведівка), Тетяні Тутуджу (м.Чигирин). 
Екскурсія допомогла нам осягнути велич нашої історії.


Ми повернулися вражені, схвильовані та щасливі!" — так відгукуються про мандрівку керівник та учасники команди. А один з них, Олександр Безвербний, додає: «Кажуть, краще раз побачити, ніж сто разів почути. Так і зі мною: побачив — і запам’ятав назавжди.
Справді, щоб творити майбутнє країни, треба знати її героїчну історію!»

Команда сайту: Олександр Безвербний, Яна Юшко — 9 кл.,
Анна Доброріз, Валерія Духно — 8 кл. 
Керівник команди: Березюк Віра Миколаївна, учителька української мови та літератури

P.S. Маємо додати, що цією нагородою не обійшлося! Учні Черняхівської ЗОШ мали приємну несподіванку. Оскільки школу представила в конкурсі не одна, а дві команди, і обидва сайти виявились успішними (сайт, присвячений Андрієві Малишку, здобув перемогу в одній з номінацій; керівник команди — Почерніна Ірина Миколаївна) — то от принагідно школу відвідав партнер нашого конкурсу Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» і сам його очільник. Плекання патріотичної молоді — один з напрямів роботи Фонду.
Про відвідини Черняхівської школи та дарунки переможцям "Рідна країна" пише на своєму сайті. 

P.P.S. Тут приспіла й третя нагорода! Міський голова Кагарлика Олександр Панюта відзначив перемоги конкурсантів грошовою премією в обсязі 5 тисяч гривень.
Така увага місцевих владців до талановитої шкільної молоді варта наслідування!

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×