Вручення відзнак. Фотомиті.

По завершенні змагань ми надіслали учасникам конкурсні відзнаки. Чимало керівників вирішили вручити їх командам у День знань. Поділяємо таке рішення! Команди створили сайти про знакових земляків, тож їхній успіх це успіх школи та гордість громади.

Ділимося святковими світлинами, які надійшли від окремих команд.

Та найперше лишимо тут слово дяки партнерам та меценатам конкурсу 2021-го року. Розділивши ідею творців конкурсу, вони дали йому можливість відбутися подарували учасникам і майбутнім користувачам радість відкриттів та пізнання, почуття гордості за свою малу батьківщину.  

Журнал Український туризм забезпечев подорожі трьом командам переможцям конкурсу.

Цінуємо щедрість книжкових меценатів конкурсу: Видавництво Жупанського, Terra Incognita,  Видавець Олександр Савчук, «Віхола» та Markobook.

 Завдяки меценатському чину Українського конґресового комітету Америки: відділ УККА, Лонг Айленд, США та Фонду Миколи Томенка «Рідна країна», ми змогли відзначити не лише 25 команд довгого списку переможців, а значно більше команд-учасників.

Доречними були й книжки, надані Всеукраїнським товариством "Просвіта" імені Тараса Шевченка, і подарунки від Патріотичної спілки Музичний батальйон.

А як приємно було отримати регіональну підтримку! Благодійний фонд Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна» заохотив волинських конкурсантів.

Офіційними меценатами конкурсу-2021 (грошовий даток від 1000 грн) стали: Олена Бровко (м.Харків), Віктор Барановський (м.Київ), сім'я Олега та Анни Алексєєвих (Німеччина). 
Олена Бровко, яка підтримує конкурс два роки поспіль, окрім грошового датку, відзначила ще кілька команд книжковими дарунками. 

Великий меценатський чин — створення вебсайту конкурсу — зробив програміст та вебдизайнер Андрій Несміян (м. Харків). Щиро поділяючи мету конкурсу, він попри зайнятість, виступає і системним адміністратором створеного сайту.

Підставили плече й благочинці: Світлана Кирилаш, Таїса Паращук, Дарія Шрамко, Олекса Різників, Ірена Мачкова, Наталя Карпенко, Микола Владзімірський, Наталя Швиряєва, Наталя Мочернюк, Ольга Боглевська та ще двоє осіб, які не назвалися.

 Грошові пожертви забезпечили появу оригінальних конкурсних дипломів та купівлю кількох десятків настільних ігор. А ще — поштову доправку дарунків адресатам. Інша частина доправок — благодійність Нової пошти.

І нарешті — журі конкурсу — люди, чия фаховість та послідовність забезпечили належний рівень та справедливий перебіг змагань. Їхня праця — приклад безкорисливого служіння справі — теж була меценатством, інтелектуальним. 

Шана й дяка кожному! Хай вертається сторицею!

А тепер обіцяні фото. Усіх відзначених ми, певна річ, не покажемо, то хоча б окремі урочисті миті.

с. Грузьке, Кропивницький р-н, Кропивницька обл. 
Керівниця команди: Лісевич Лариса Валеріївна,
учителька зарубіжної літератури.

  • Команда Максимільянівської ЗОШ творці вебсайту про Петра Горецького:

с. Максимільянівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл. 
Керівниця команди: Удинська Ольга Олександрівна,
учителька української мови та літератури.

Нижче книжки, якими було нагороджено команду за перемогу в одній з номінацій конкурсу.

  • Бердичівське вище професійне училище, Житомирська обл.:

Дипломи конкурсу вручає своїм підопічним
директорка училища Поліщук Тетяна Петрівна. 

За два роки роботи конкурсу 4 команди цього закладу стали його учасниками. 
Керівники Бабич Лілія Олександрівна та Блізніченко Юлія Олександрівна супроводили роботу команд другий рік поспіль. 2020-го очолювана ними команда увійшла в довгий список переможців конкурсу.
Ще одну команду очолила цьогоріч бібліотекарка училища Залюбовська Ольга Олександрівна.

Свої вебcайти учні присвятили уродженцям Бердичева Джозефу Конраду та Всеволоду Нестайку, а ще Оноре де Бальзаку, в житті якого Україна й це місто мали особливе значення. 
Фейсбук-сторінка та сайт закладу послідовно висвітлюють участь свої команд у конкурсі. А до дня народження Бальзака присвячений йому сайт презентували, про що на його сторінках теж розповіли.

Диплом та подарунки конкурсу зазнімкувала
чудова команда третьокурсників:
Олексій Федоров, Євген Бондарчук та Віктор Губернюк
(шанувальники та дослідники творчості Джозефа Конрада).

  • Команда Нескучненської ЗОШ імені Миколи Корфа переможець довгого списку, теж отримала відповідний диплом та подарунок від книжкових меценатів конкурсу:

А нижче натхнення в дії: школярі Нескучненської школи творять сайт про талановитого земляка Анатолія Косматенка. Пізніше, у жовтні 2021-го, школа відзначатиме його 100-ліття, створенй сайт стане спонукою до фестивалю на честь письменника та одним із головних елементів свята. Про фестиваль і переможний конкурсний сайт писатиме місцева преса. 

Нескучненська ЗОШ імені Миколи Корфа,
с. Нескучне, Волноваський р-н, Донецька обл.
Керівник команди: Авілов Ігор Леонідович

  • Команда Лубенської спеціалізованої школи №6 із числа тих, чию плідну роботу очолила бібліотекарка. А результатом праці став багатий сайт про Володимира Малика, письменника, який лишив нам низку історичних романів. Сайт між семи переможців короткого списку.

Лубенська спеціалізована ЗОШ №6,
м. Лубни, Полтавська обл.
Керівниця команди: Панченко Наталія Вікторівна, бібліотекарка.

  • Ще один сайт присвятила Володимиру Малику команда Михнівської ЗОШ на Полтавщині. Так само успішна і яскрава, ця робота стала переможцем довгого списку конкурсу. А вручення почесного диплома та книжкової нагорди відбулося під час шкільного Свята знань:


Михнівська ЗОШ,
с. Михнівці, Лубенський р-н, Полтавська обл.
Керівниця команди: Демидчик Алла Миколаївна,
учителька математики.

Лісівська гімназія,
с. Лісове, Маневицька ОТГ, Камінь-Каширський р-н, Волинська обл.
Керівник команди: Павлік Сергій Сергійович,
учитель історії.

  • А це учні спеціалізованої ЗОШ №26 міста Кропивницького. Свою роботу вони присвятили видатному українському драмутургу, фундатору українського театру Маркові Кропивницькому. І були відзначені дипломом конкурсу:

ЗОШ №26, м.Кропивницький
Керівниця команди: Шевченко Світлана Іванівна,
учителька української мови та літератури.

  • Команда Білозерської ЗОШ № 18 у повному (за винятком випускниці) складі бере участь у конкурсі вдруге. І вдруге (!) її робота потрапляє в короткий список переможців: сімку найсильніших.
    Команда пишається своїми відзнаками, а ми її плідною працею, яка руйнує стереотипи про Схід України.
    У конкурсі 2020-го року команда створила сайт про гордість Донеччини Олексу Тихого. На конкурсі 2021-го представили іншу відому землячку: сучасну письменницю Ірен Роздобудько.


ЗОШ № 18, м. Білозерське, Донецька обл.
Керівниця команди: Сковородкіна Наталя Миколаївна,
очільниця шкільного гуртка “Юний журналіст”, педагог-організатор.

  • Ще одні досвідчені наші конкурсанти вихованці Тетяни Тимофіївни Міхасьової, гуртківці Кременчуцького міського будинку дитячої та юнацької творчості.
    У двох сезонах конкурсу команди створили 4 вебсайти, користувач має змогу побачити Івана Котляревського, Григорія Сковороду, Леоніда Глібова та Миколу Гоголя очима підлітків. Ці роботи були відзначені в номінаціях конкурсу.


Кременчуцький міський будинок дитячої та юнацької творчості,
комунальний заклад позашкільний освіти,
м. Кременчук, Полтавська обл.
Керівниця команди: Міхасьова Тетяна Тимофіївна,
очільниця творчого об'єднання "Клуб юних кореспондентів".

  • Надіслали своє фото і старшокласники Твіржанської ЗОШ на Львівщині. Вони пишаються своїм земляком, поетом та художником Тадеєм Дмитрасевичем. Саме його творчість досліджували для створення конкурсного сайту-візитки.  

Твіржанська ЗОШ Мостиської міської ради,
с. Твіржа, Львівська обл.
Керівниця команди: Солодкевич Оксана Андріївна,
учителька інформатики.

  • Команда Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну теж ділиться радістю заслуженої відзнаки. Конкурсний сайт присвячено видатному українцю Уласові Самчуку.

Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну,
Керівниця команди: Мудра Ірина Миколаївна,
викладачка математики та інформатики.

  • Команда Бахмутської школи №18 відзначена в номінації «Суттєве творче й фахове зростання». Торік команда виступила в конкурсі з сайтом про Володимира Сосюру. Цьогоріч у тому самому складі команда знов представила свій край: створенням вебсайту про класика української літератури Миколу Чернявського.  

Відзнаки, що надійшли поштою з Києва, вручив на святковій лінійці директор школи Пойда Олександр Сергійович, який, до його честі, підтримував учнів і в ході конкурсу на нашій фейсбук-сторінці:


ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського,
м.Бахмут, Донецька обл.
Керівниця команди: Мироненко Ірина Володимирівна,
учителька української мови та літератури.

Нагадаємо, що ми цінуємо працю наших конкурсантів: створені ними сайти нанесено на інтерактивну мапу конкурсу. Вони доступні українцям у будь-якому куточку світу.
Далі буде...

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×