БФ «Майбутнє Волині» підтримує своїх конкурсантів

Благодійний фонд «Майбутня Волинь-Україна» прийнять решение відзначіті своих земляків - конкурсантів з Волині. Цю новину повідоміла нам голова правления фонду Галина Голубович.
За рішенням керівніцтва фонду найуспішнішу Волинська команду буде відзначено копійчаних преміямі. ОКРЕМІ конкурсанти отрімають Книжкові подарунки.

Оргкомітет конкурсу вдячний засновнікові фонду Івану Омелянюк та правлінню фонду за розуміння ваги конкурсу.

Всеукраїнський конкурс создания вебсайтів «Літературна візитка краю" не обмежується творчим змагання підлітків - це ще й майданчик опанування навичок та якости, Які в сучасности мире є складового успіху. Це й спонука до глибокого Занурення в українське слово, це формирование літературних смаків та усвідомленій доторк до історії рідного краю. А ще - творення соціально важлівіх промов: важлівіх НЕ лишь для своєї родини чи кола друзів - для громади краю та всеукраїнського загалу. 

Нашими спільнікамі в досягненні мети є вчителі - самовіддані, мотівовані часто самим лиш своим покликання, в якому и Готовність підтримати, и бажання пізнаваті й рости разом зі своими учнями.
Тож наші конкурсанти - це завтрашня потужного українська молодь, та, яка є запорукою успішної України.

І самє того ми шукаємо партнерства з Громадського організаціямі та соціально зрілім бізнесом - даруйте нам це Означення, воно НЕ є претензійнім, просто ми певні, что особистостей ростять особистості.  

Сподіваємось, Готовність волинян підтримати своих земляків - учасников конкурсу стані спонукою для других областей. Праця конкурсантів варта того: смороду прагнуть розповіті про свою малу Батьківщину всій Україні.
Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×