БФ «Майбутнє Волині» підтримує своїх конкурсантів

Благодійний фонд «Майбутня Волинь-Україна» прийняв рішення відзначити своїх земляків – конкурсантів з Волині. Цю новину повідомила нам голова правління фонду Галина Голубович.
За рішенням керівництва фонду найуспішнішу волинську команду буде відзначено грошовими преміями. Окремі конкурсанти отримають книжкові подарунки.

Оргкомітет конкурсу вдячний засновникові  фонду Івану Омелянюку та правлінню фонду за розуміння ваги конкурсу.

Всеукраїнський конкурс створення вебсайтів «Літературна візитка краю» не обмежується творчим змаганням підлітків – це ще й майданчик опанування навичок та якостей, які в сучасному світі є складовою успіху. Це й спонука до глибокого занурення в українське слово, це формування літературних смаків та усвідомлений доторк до історії рідного краю. А ще – творення соціально важливих речей: важливих не лише для своєї родини чи кола друзів – для громади краю та всеукраїнського загалу. 

Нашими спільниками в досягненні мети є вчителі – самовіддані, мотивовані часто самим лиш своїм покликанням, в якому і готовність підтримати, і бажання пізнавати й рости разом зі своїми учнями.
Тож наші конкурсанти – це завтрашня потужна українська молодь, та, яка є запорукою успішної України.

І саме тому ми шукаємо партнерства з громадськими організаціями та соціально зрілим бізнесом  – даруйте нам це означення, воно не є претензійним, просто ми певні, що особистостей ростять особистості.  

Сподіваємось, готовність волинян підтримати своїх земляків – учасників конкурсу стане спонукою для інших областей. Праця конкурсантів варта того: вони прагнуть розповіти про свою малу батьківщину всій Україні.
Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×