Шукаєте для свого сайту унікальний вміст? Він є!

Вивчивши подані учасниками конкурсні заявки, ми зауважили, що наші конкурсанти і партнери мають багато спільних літературних зацікавлень!
Між конкурсних сайтів, над якими нині йде робота, є десятки таких, що популяризуватимуть імена, що їм чимало уваги приділяє і Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», який люб'язно погодився стати партнером Всеукраїнського конкурсу «Літературна візитка краю»-2021.  

До прикладу – неокласик Михайло Драй-Хмара, творець обточеного слова та вишуканих рим, літературознавець і перекладач, той самий, що любив
                                                      "...слова ще повнодзвонні,
                                                       як мед, пахучі та п 'янкі,
                                                       слова, що в глибині бездонній
                                                       пролежали глухі віки".
                                                                           ("Я світ увесь сприймаю оком", збірка ПРОРОСТЕНЬ, Київ, 1926)

  • Саме за ініціативи фонду Миколи Томенка «Рідна країна»2014 року на будинку по вул. Садовій, 1/14 відкрили меморіальну дошку, присвячену Михайлу Драй-Хмарі – з нагоди 125-річчя від дня народження поета.

 

  • У грудні 2015 року була презентована найповніша збірка творів Михайла Драй-Хмари. Упорядником видання став літературознавець, заступник директора Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України Сергій Гальченко. Автори передмов – Іван Дзюба та Микола Томенко.

    Пам'ятна дошка на честь Михайла Драй-Хмари. Київ, вул. Садова, 1/14..
                               Пам'ятна дошка на честь Михайла Драй-Хмари. Київ, вул. Садова, 1/14.

А ми очікуємо появи конкурсного сайту, присвяченого Михайлові Драй-Хмарі. Якщо команда з Черкащини, яка подала заявку на його створення, впорає це завдання, – слово Поета з'явиться на мапі конкурсу! 

Унікальними є і аудіопроєкти фонду «Рідна країна». І тут наші сайти можна збагатити неабияк, бо й тут імена, над якими працюють наші конкурсанти.

«Класика української літератури. Живі голоси»добірка унікальних аудіозаписів відомих українських літераторів видана до 17-ї річниці незалежності України (2011 р.). До аудіовидання увійшли вибрані поетичні твори у виконанні авторів: Марка Кропивницького, Максима Рильського, Миколи Бажана, Володимира Сосюри, Андрія Малишка, Платона Воронька, Олеся Гончара, Миколи Вінграновського, Василя Стуса та інших.

2014-го року побачило світ друге видання диска, в якому до 41 авторського запису додані віднайдений в архіві ще один вірш Андрія Малишка та три твори відомого поета Миколи Сома.

«Лебеді материнства: Живий голос Василя Симоненка» до компакт-диску увійшли 17 унікальних записів авторського виконання поетом своїх творів, а також фонограми поезій Василя Симоненка та музичні твори на його вірші з фондів Українського радіо.

«Кобзар» Тараса Шевченка» – аудіодиск містить вісім творів Тараса Шевченка, що увійшли до першого видання «Кобзаря» 1840 року. Їх виконують такі класики української культури, як Микола Кропивницький (запис 1906 року), Оксана Петрусенко (1937), Борис Гмиря (1963), Наталя Ужвій (1964) та інші.

А ще Фонд видав «Слуханку для української малечі»аудіозбірку, яку склали казки, дитячі пісеньки, веснянки, ігри, заклички, лічилки, колядки та колискові у виконанні як іменитих артистів, так і творчих дитячих колективів. Загалом представлено 77 творів (20 казок та 57 музичних творів).

 «Головні пісні та мелодії України» це записи Гімну України, Молитви за Україну, козацьких маршів та інших пісень, які можуть звучати під час проведення різноманітних свят. Акцію з поширення компакт-диску Фонд разом з Національною радіокомпанією України розпочав у 2007/2008 навчальному році.

Отже, адресуємо вас до вебсторінки Фонду Миколи Томенка «Рідна країна», яка може прислужиться цікавими матеріалами.

Раніше ми писали про творче надбання патріотичної спілки «Музичний батальйон» – сучасні пісні на слова провідних українських поетів. 

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×