Ще не отримали відповіді на заявку?

Если ви Ще не получил ВІДПОВІДІ на поданих заявку, що не хвілюйтеся. Опрацювання триває, воно відбувається за порядком надходження заявок. Ніні оргкомітет дістався до поданих індивідуальних 25-го лютого.
Прийом завершується 28-го лютого.
ВІДПОВІДІ на заявки командіровку отрімають до 5-го березня. 

Ми Вже повідомлялі на Нашій Facebook-сторінці , что оргкомітет вівіряє отрімані заявки на предмет відповідності з Положенням про конкурс. Деякі заявки через таку невідповідність відхилено до заміні героя сайту (див. Розділ Загальні положення, п.1.1.- 1.3. Та Примітки до п. 5.1.).

Якщо обраний вами літератор не відповідає цим прописаним у Положенні критеріям, ви можете зробити заміну та повідомити нас про це до 3-го березня листом: LitVizytka.Kraiu@gmail.com 

Щодо кількості учасників команди: учнів у команді має бути не один-два, а чотири. 

Течение березня на електронну пошту Кожній команді надійде стібка (ПОСИЛАННЯ) на анкету-заявку №2 (анкета, в Якій до 30-го квітня треба буде подати адресою Створення вами сайту).

Беручи до создания сайту, прочитайте статтю: " Як перемогті в конкурсі. Поради учасникам" та п.5. У Імоген до создания вебсайтів та Параметри оцінювання   у Положенні про конкурс.

З поданих індивідуальних заявок ми бачим, что результати наших змагань обіцяють много цікавого!

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×