Розгляд заявок не формальність

Переконливою просимо вас, шановні конкурсанти: НЕ починаєм роботу над сайтом, поки вині получил ВІДПОВІДІ про одобрения заявки. Поінформувавші обраних вами літератора заздалегідь, ви можете потрапіті в незручно становище, если заявку буде відхилено. Ми не Хочемо цього ні для вас, ні для себе. У Положенні зазначилися: "Що швідше команда надішле заявку, то швідше получит підтвердження та зможу взяти до создания сайту." Тобто спочатку підтвердження - тоді все інше.
 
"Опрацювання заявок та Надання Відповідей тріватіме за порядком надходження заявок до 5-го березня", - сказано в Наступний речені. Оргкомітет наближається до завершення цієї роботи. 

Нас дуже сповільнює те, що частина конкурсантів не достатньо вивчила Положення про конкурс-2021 -- тому поміж інших ми отримали завки, де зазначено місцевих літераторів, краєзнавців, активістів, просвітників, учителів, випускників закладу тощо, які працюють у слові, іноді мають не одну літературну збірку (часто й відзнаки), але не підпадають під формулювання, які є в Положенні.

Ще одне. Конкурсанти творять сайти не для літераторів, не на їхню потребу. Вебсайти "Літературної візитки краю" -- це праця молоді та підлітків над собою, це можливість їхнього розвитку та формування художнього смаку. Не треба схиляти дітей робити вебсайт для свого приятеля. Натомість є приємні приклади, коли разом з дітьми та вчителями створенням сайту про видатного уродженця краю (області) опікується місцевий літератор.  

Конкурс регламентований Положенням. Висвітлення діяльності навіть найпрекрасніших людей вашого району, села чи міста не є його завданням. До того ж ми не раз підкреслювали, що вибір імені можна робити в межах області. Це не обов'язково має бути класик, але це має бути слово, яке міцно стоїть на ногах. Спілки, літоб'єднання, дипломи -- це, як показує життя, другорядна річ.

Оргкомітет з повагою ставиться до кожного літератора, як і до учасників конукрсу. Тож і з вашого боку ми розраховуємо на розуміння та повагу до нашої праці й часу.
Не хвилюйтеся за пізніший початок роботи. Якщо ці 5 днів будуть потрібні вам для завершення сайту, скажете -- ми додамо їх вашій команді. 
 
Якщо відхилення завки знеохочує вас, і ви передумали брати участь у конкурсі -- це ваше право. Можливо, прочитавши чільні матеріали нашого сайту, ви побачите справу по-іншому і повернетесь до змагань наступного року (пошук героя сайту вимагає певних зусиль). 
Участь у конкурсі виключно добровільна, в її основі -- бажання підлітків та вчителя (чи біліотекаря) відкрити, дослідити, осмислити  чи переосмислити літературну постать. Участь у конкурсі не регламентується керівництвом освітніх установ, закладів, бібліотек тощо.
 
А поки що оргкомітет веде дослідницьку роботу в мережі та бібліотечних каталогах: шукає тексти ваших земляків, поданих у заявках. Поспішаємо, як ми й зазначали, завершити до 5-го березня (включно).
 
Невдовзі ми переглянемо сайти, нанесені на мапу торік, -- з огляду на відповідність їх концепції конкурсу, яка тепер, через досвід, окреслюється чіткіше. 

На завершення додамо для тих, хто Вже получил відповідь: працюючий над сайтом, будьте творчі. Покажіть письменника так, як бачите его ві (звісно, що не пріпускаючісь Фактично промілок чи перекручених Фактів). Акцент на тому, что вам найцікавіше у слові та жітті цієї людини, что вас торкає, дівує, вражає. Чи не переобтяжуйте сайт кілометрамі дипломів та грамот літератора - Покажіть Слово, Яким может пишатися ваш край (область). А про Відзнаки можна Сказати в Розповіді.
Дивіться на свій сайт очима майбутнього користувача: цікаво Йому буде на сайті чи ні? 
Если робота над сайтом - Літературною, естетичне, технічною его складових - захоплює команду, ви на правильному шляху. 
 

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×