Наші переможці 2021-го року

Між 220-ти конкурсних сайтів 2021-го року було багато достойних робіт. Традиційно журі звузило переможне коло спочатку до 25-ти, далі до 7-и, і, зрештою, до 3-х вебсайтів.

Вітаймо переможців другого Всеукраїнського конкурсу створення вебсайтів «Літературна візитка краю»!

Михайло Василюк (1942—1991)
 Команда сайту: Вікторія та В'ячеслава Смелянські - 10 кл, Максим Авраменко - 9 кл, Діана Філіпчук - 10 кл.
 Керівник команди: Степаненко Оксана Миколаївна, вчителька інформатики
 Бросківська ЗОШ, с. Броска, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.


Микола Кагарлицький (1937—2015)
 Команда сайту: Олександр Безвербний - 9 кл, Анна Доброріз - 8 кл, Валерія Духно - 8 кл; Яна Юшко - 9 кл.
 Керівник команди: Березюк Віра Миколаївна, вчителька української мови та літератури
 Черняхівська ЗОШ, с. Черняхів, Обухівський р-н, Київська обл.

Петро Мідянка (1959 р.н.)
 Команда сайту: Ігор Мідянко, Василь Минько, Уляна Гринюк, Яна Сита — учні 11-А класу
 Керівник команди: Зизень Галина Іванівна, вчителька української мови та літератури
 Тересвянська ЗОШ, с. Тересва, Тячівський р-н, Закарпатська обл.


(Роботи подано за абеткою).

Близькими до перемоги були ще 4 вебсайти короткого списку переможців:

Михайло Коцюбинський (1864—1913)
 Творці сайту: Артем Сивак та Максим Мартинюк — учні 2 курсу, Дарія Нагірна та Дмитро Мартинюк – учні 1 курсу
 Керівник команди: Вижга Микола Васильович, викладач української мови та літератури
 Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище, м. Вінниця

Микола Куліш (1892—1937)
 Творці сайту: Дмитро Орищенко, Олеся Бєлоущенко, Софія Кубатко, Олександра Шорнікова  учні 8 класу
 Керівник команди: Кириченко Олена Василівна, вчителька української мови та літератури
 Гімназія - спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Каховка, Херсонська обл.

Володимир Малик (1921—1998)
Творці сайту: Ростислав Бондаренко, Ярослав Кочубей, Анастасія Сластнікова, Юрій Яковенко – учні 9-Б класу

 Керівник команди: Панченко Наталія Вікторівна — бібліотекарка
 Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6, м. Лубни, Полтавська обл.

Ірен Роздобудько (1962 р.н.)
Творці сайту: Анастасія Бовкун, Андрій Заїка, Орина Баннікова, Олександр Труфанов — учні 11-го класу, учасники шкільного гуртка “Юний журналіст”   
Керівник команди: Сковородкіна Наталя Миколаївна, керівниця шкільного гуртка “Юний журналіст”, педагог-організатор
ЗОШ № 18, м. Білозерське, Покровський р-н, Донецька обл.


Довгий список переможців налічує 25 сайтів. Їх, нагадуємо, вибрано  з 220-ти, створених на другий всеукраїнський конкурс. Крім того, є ще кілька десятків вагомих робіт, гідних довгого списку лідерів.

Якщо робота котроїсь із команд викличе у вас бажання змотивувати підлітків на подальшу працю, будь ласка,
озвіться до нас —  надамо адресу команди, за якою ви зможете надіслати книжки або інший дарунок.
Для нагородження ви можете обрати будь-який сайт з інтерактивної мапи конкурсу. 


Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×