«Музичний батальйон» запровадив власну номінацію

Патріотична спілка «Музичний батальйон» оголосила в конкурсі «Літературна візитка краю» власну номінацію *.

Нагороди в номінації отримають найкращі сайти, присвячені знаковим Українським поетам, - тим поетам, на чиї вірші митцями Музбату створено пісні.

Творчий доробок музбатівців, безперечно, ширший, та в номінації розглядатимуться самє ці імена. З піснями на вірші цих поетів будемо час від часу знайомити вас і на Нашій Facebook-сторінці .


Українська поезія в піснях Музбату 

«Музичний батальйон» – творче об'єднання митців, не байдужих до майбутнього України.
Об’єднання українських фахових музикантів, поетів та інших митців, які своїми піснями та полум’яним словом з 2014 року підтримують бійців Збройних сил України та добровольчих батальйонів на Сході України.
Водночас Музбат поширює сучасну українську культуру та, зокрема, пісню серед молоді у неоднорідних мультикультурних регіонах Подунав’я та Донбасу.

                        
Дорогою на схід. Музбатівці підтримують бойовий дух захисників України. Світлини 2017 та 2018-го рр. 

Жива і рухлива спілка, Музбат всякчас нуртує новими ідеями: від створення пісень до встановлення пам'ятників видатним українцям.
2020-го у Києві та Харкові були встановлені погруддя Петра Болбочана – полковника армії УНР, визволителя Криму від більшовиків. Ідею спорудити їх висунув історичний клуб «Холодний Яр» та – за підтримки низки патріотичних організацій – реалізував «Музичний батальйон» .

Встановлене у жовтні 2020 р. погруддя полковника УНР Петра Болбочана. Київ, сквер на вулиці Січових Стрільців.

Нині триває робота зі створення скульптурних пам'ятників на пошану Василя Сліпака, Героя України, відомого світові співака Паризької опери, що добровольцем пішов на фронт і був убитий російськими найманцями 2016-го року; та Василя Вишиваного, австрійського й українського політика, дипломата, поета, архікнязя династії Габсбургів, полковника Легіону Українських Січових Стрільців, репресованого НКВС 1948-го р.
В Ізмаїлі з ініціативи Музбату постане пам'ятник княгині Ользі.


Київ, вулиця Юрія Іллєнка, місце, де постане майбутній пам'ятник Василю Вишиваному.


   

Михайло Горловий, автор скульптурного портрету Василя Вишиваного, у майстерні.

Упродовж останніх чотирьох років «Музичний батальйон» також сприяє створенню нових пісень, виданню CD-збірок та друкованих співаників якісної сучасної українськомовної пісні та автентичного українського фольклору. Ці видання поширюються з доброчинною метою.


Літературно-музичні видання Музбату, випущені в рамках його проєкту «Нескорений ПроRock» 

У колі Музбату самобутні українські митці, музиканти й поети, які творять ауру українського музичного світу.

Гурти: TaRuta, Тінь Сонця, Гайдамаки, Нумер 482, Рутенія, SHOPPING HOUR GRP, Очеретяний кіт, OLEUM, Сонячна машина, дует «Осяйна & Живосил», ТЕЛЬНЮК: Сестри, FATA MORGANA UA, Друже Музико, KOZAK SYSTEM, BeTwins, Хорея Козацька, Брати Станіслава, ENTRÉE та інші.

Виконавці: Христина Панасюк, Сергій Файфура, Орест Криса, Тарас Компаніченко, Сергій Василюк, Дмитро Лінартович, Олекса Бик, Володимир Пироженко, Неля Франчук, Таня Ша, Северин Данилейко, Сергій Хоменко, Едуард Драч, Катерина Бойко... Усіх не злічити.

Отже, номінацію від Патріотічної спілки «Музичний батальйон» оголошено. Запрошуємо до творення сайтів про знакових українських поетів!
* Відзнака в номінації розглядається як окрема та самостійна і не виключає отримання командою інших нагород у випадку, якщо команда увійде до короткого чи довгого списку переможців або її сайт буде між трьох, визнаних журі найкращими.

Умови Конкурсу-2021 у Положенні про Конкурс
Реєстрація учасников триватиме до 1 березня.

Якщо команда обрала героя сайту, не зауваживши мети Конкурсу та порушила Положення, до 1 березня можна змінити вибір та повідомити про це листом на пошту: LitVizytka.Kraiu@gmail.com 

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×