Конкурс 2021-го року розпочато

ПОЧИНАЄМО другий Всеукраїнський конкурс создания вебсайтів «Літературна візитка краю». Інформацію про умови Конкурсу  ви знайдете на страницах сайту. Довідаєтесь тут и про Конкурс 2020 го року та его здобуткі.

Ми зацікавленні у формуванні масштабного майданчика для розвитку та спілкування інтелектуальної патріотічної української молоді. А Чима учасников первого Конкурсу хотят продовжуваті почату дело, вдосконалюватіся та розвіваті свои сайти. Наш Конкурс зростанні й розвівається разом з ними - щоб заохотіті майбутніх учасников, розшіріті їхнє коло, гідно вінагороджуваті їхні старання, тепер ми залучаємо широку громаду та відповідальніх партнерів. Благочинці конкурсу  может стать КОЖЕН, кому Близько его ідея.  

Facebook-спільнота Конкурсу є майданчиком  онлайн-спілкування, творчого пошуку та дискусії для учасників та симпатиків Конкурсу.
Запрошуємо вас уподобати сторінку спільноти. Тут ви дізнаватиметесь і про наші новини.
Не скупіться на вподобання та коментарі: що більше на сторінці активності, то більше уваги та поцінування дістануть учасники — їхня праця того варта.

Конкурс 2021-го року має на меті залучіті Широке коло Творчої молоді: старшокласників, учнів коледжів, технікумів, професйно-технічних та позашкільніх закладів освіти. З Огляду на це просимо вас пошіріті інформацію про Конкурс у СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ та других доступних для вас зацікавленіх спільнотах: педагогічних, батьківськіх, краєзнавчіх, бібліотечних ТОЩО. 

Будемо раді Бачити вас между числа учасников, партнерів, друзів Конкурсу. 

Для реєстрації участия в Конкурсі перейдіть за стежкою:  https://litvizytka.org.ua/2021 #registration

Тут ви ознайомитись з Положенням про конкурс. Нижчих - РЕЄСТРАЦІЙНА анкета.

 

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×