Конкурс 2021-го року розпочато

Починаємо другий Всеукраїнський конкурс створення вебсайтів «Літературна візитка краю». Інформацію про умови Конкурсу ви знайдете на сторінках сайту. Довідаєтесь тут і про Конкурс 2020-го року та його здобутки.

Ми зацікавленні у формуванні масштабного майданчика для розвитку та спілкування інтелектуальної патріотичної української молоді. А чимало учасників першого Конкурсу хочуть продовжувати почату справу, вдосконалюватися та розвивати свої сайти. Наш Конкурс росте й розвивається разом з ними — щоб заохотити майбутніх учасників, розширити їхнє коло, достойно винагороджувати їхні старання, тепер ми залучаємо широку громаду та відповідальних партнерів. Благочинцем конкурсу може стати кожен, кому близька його ідея.

Facebook-спільнота Конкурсу є майданчиком  онлайн-спілкування, творчого пошуку та дискусії для учасників та симпатиків Конкурсу.
Запрошуємо вас уподобати сторінку спільноти. Тут ви дізнаватиметесь і про наші новини.
Не скупіться на вподобання та коментарі: що більше на сторінці активності, то більше уваги та поцінування дістануть учасники — їхня праця того варта.

Конкурс 2021-го року має на меті залучити широке коло творчої молоді: старшокласників, учнів коледжів, технікумів, професйно-технічних та позашкільних закладів освіти. З огляду на це просимо вас поширити інформацію про Конкурс у соціальних мережах та інших доступних для вас зацікавлених спільнотах: педагогічних, батьківських, краєзнавчих, бібліотечних тощо. 

Будемо раді бачити вас між числа учасників, партнерів, друзів Конкурсу. 

Для реєстрації участі в Конкурсі перейдіть за стежкою:  https://litvizytka.org.ua/2021#registration

Тут ви ознайомитеся з Положенням про конкурс. Нижче реєстраційна анкета.

 

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×