Галерея

Команда Бердичівського вищого професійного училища (сайт про Шолом-Алейхема) тісно співпрацювала з міською центральною бібліотекою.
Команда Лисичанської ЗОШ №9 присвятила сайт Борисові Грінченку. Після звільнення окупованої території неодмінно відвідаємо його музей в Олексіївці на Луганщині.
Так працює інтерактивна мапа конкурсу.
Кожна позначка на мапі – вебсайт, створений нашими конкурсантами.
З будь-якої точки світу конкурсантів можна змотивувати відзнакою. Замовлення оплачується меценатом в онлайн-книгарні та прямує за наданою адресою.
IT-фахівець Олена Бровко з Харкова запропонувала команді Бердичівського вищого професійного училища вибрати книжки на власний смак – і оплатила вибір.
Зі сходу на захід. Цими книжками команду ліцею №52 імені М. Лобачевського, Львів, відзначила Світлана Агаджанян з Дружківки. Сайт про Ігоря Калинця.
Команда Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею відзначена аспіранткою КНУ Софією Феджорою та керівництвом ліцею. Сайт про тезок Світличних.
Вебсайт про Леоніда Полтаву – з числа переможців довгого списку – теж відзначений Софією Феджорою.
Працьовиті, щирі, самовіддані. Такі меценати нашого конкурсу. Лист мовознавиці Катерини Мельник, яка відзначила творців 18-ти сайтів.

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×