Підтримка команд місцевими спільнотами

Всеукраїнський конкурс створення вебсайтів «Літературна візитка краю» відкритий до заснування номінацій благочинцями.

Ви можете запровадити власну номінацію, яку ми оголосимо вже тепер. 
Цим змотивуєте учасників до того чи іншого вибору літературних імен або до певної якості, яка має бути притаманна вебсайту про видатного письменника.

Місцеві культурно-мистецькі та інші організації (або приватні особи) мають змогу в такий спосіб поспонукати підлітків-земляків досліджувати свою малу батьківщину та поширювати знання про неї на всеукраїнський загал.

Склад команд: 5 осіб. Нагородити вчителя та 4-х учнів, які представили край на всеукраїнському рівні, почесно. Це знак, який символізує небайдужість дорослих до такої відповідальної і, скажемо щиро, непростої справи, як створення вебсайту про знакову особистість краю. Це приклад вчинку, а вчинок, як відомо, промовляє підліткам більше, ніж тисяча слів.
 
Тож оргкомітет конкурсу закликає соціально відповідальний бізнес, місцеві літературні та краєзнавчі музеї, бібліотеки, органи місцевої влади, спільноти української діаспори та всіх залюблених у рідний край стати нашими союзниками у прагненні формувати цінності молоді та допомагати їй реалізуватися в цікавому й важливому.

Нагородження в номінаціях відбуватиметься так само в червні. Оргкомітет неодноразово називатиме нагороди в номінаціях – тож звучатиме і ваш край, і відзначена вами команда, і заклад, який вона представляє, а так само й засновник номінації.

Сайт про видатного земляка буде нанесено на інтерактивну мапу конкурсу, відтак він стане доступний користувачам в усіх куточках світу.

Оргкомітет конкурсу сприятиме презентації сайтів у місцевих культурних осередках, зокрема, в бібліотеках та музеях. Будемо щиро вдячні і за їхню ініціативу.

Власну номінацію в конкурсі вже запропонував мережевий ресурс «Рух за мову».  З пропозицією змотивувати творчих підлітків виступив і журнал «Однокласник».
Також маємо грошові надходження від приватних осіб, які підтримують ідею конкурсу. Імена усіх благочинців назвемо згодом.

Очікуємо підтримки команд місцевими спільнотами. Долучіться, заохотьте підлітків пізнавати свою малу батьківщину!  

Заказать звонок

Ресурс или чанк не найдены для шаблона с id= 'form-modal'
×